O nás

Společnost LEPIDLA CENTRUM CZ, s.r.o., vznikla v roce 1994 jako distributor průmyslových lepidel na českém trhu.

Zpočátku zastupovala výrobce lepidel a pryskyřic a soustředila se spíše na sektor menších výrobních firem. Do roku 2001 společnost začala zastupovat pětici předních výrobců lepidel a rozšířila sortiment dodávaných lepidel. Společně se s rozvojem obchodu věnovala i vzdělávání a školení vlastních specialistů, poskytujících odborného poradenství v této oblasti.

Během dalších let společnost LEPIDLA CENTRUM, s.r.o., prohlubovala své logistické zázemí a rozšiřovala vlastní distribuční síť. Věnovala se dalšímu vzdělávání odborného personálu i hledání nových progresivních technologií a způsobů lepení na dynamickém trhu s lepidly.

V současnosti je společnost LEPIDLA CENTRUM CZ, s.r.o., schopna poskytnout poradenství a technickou podporu v oblasti průmyslového lepení a zajistit technologie pro nanášení průmyslových lepidel, včetně průžných dodávek lepidel, od menších balení, až po tunové palety. 

 

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.