Služby

V oblasti průmyslového lepení nabízíme komplexní služby zahrnující důležitá odvětví v tomto oboru:

Řešení projektů

Podílíme se na řešení projektů, kde je zapotřebí lepených spojů. Snažíme se vždy nabídnout jednoduchá a funkční řešení na míru požadavkům klienta.

Mám zájem o spolupráci

Poradenství

V oblasti průmyslového lepení nabízíme také odborné poradenství formou konzultací, či odborným školení přímo ve výrobě. Rádi Vám poradíme i s řešením problému nebo odpovíme na dotazy formou telefonické konzultace.

Mám zájem o spolupráci

Dodávky

Našimi produkty pružně zásobujeme menší výroby i velké výrobní celky. Disponujeme vlastní zásobovací flotilou, díky čemuž jsme schopni v případě nutnosti klienta zásobovat i v krátkém časovém úseku. Dodáváme lepidla od široké škály výrobců od malých zásilek, až po tunové palety.

Mám zájem o spolupráci

Technologie pro lepení

Vedle řešení projektů a dodávek lepidel nabízíme také řešení v oblasti technologií pro nanášení, včetně podpůrných prostředků pro lepení (aplikační pistole, trysky, apod.). Našim klientům jsme schopni dodat zařízení od ručních aplikačních pistolí až po realizaci celé nanášecí linky na míru.

Mám zájem o spolupráci

Plnění tub

V oblasti průmyslových lepidel se zabýváme také přeplňováním tekutých chemických látek z velkých balení do menších tub, kartuší, či nádob. Jsme schopni plnit širokou škálu materiálů s různou viskozitou do tub od 30 do 600 mililitrů, nebo navrhnout plnící linku na míru.

 

Mám zájem o spolupráci
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.